Sipariş ve Ödeme Aşamaları

Ana sayfadan nereye göndermek istediğinizi yazın. Semt ya da şehir adı ile arama yapabilirsiniz. “Alışverişe Başla” tuşuna basarak, seçtiğiniz semtte gönderilecek ürünleri görebilirsiniz. Filtreleri kullanarak, ürünleri fiyatına, gönderim amacınıza, ürün tipine ya da olmazsa olmazlarınıza göre filreleyebilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünün detay sayfasından, göndermek istediğiniz tarihi, saat aralığını seçin. 

Bu bölgede göndrilebilecek ek ürünler varsa, “Ek Ürün” sekmesi açılacaktır. Buradan ek ürün ekleyebilirsiniz.
 
Daha sonra alıcı bilgilerini girin. Eğer üye girişi yapmış iseniz ve alıcı listenizde daha önceden gönderim yapmış olduğunuz kişiler varsa, doğrudan seçerek ilerleyebilirsiniz. Böylece her seferinde tüm bilgileri doldurmanız gerekmeyecektir.
 
En son olarak da, alıcıya çiçeğinizle birlikte iletilmek üzere kart mesajı yada medya mesaj oluşturacağız bölümü de doldurarak, siparişinizi tamamlayabilirsiniz. 
 
Bir kerede birden fazla kişiye çiçek göndermek için, “Alışverişe Devam Et” tuşuna basarak, farklı lokasyonlardaki sevdikleriniz için de seçeceğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Alışverinizi sonlandırma için, alışveriş sepetinde ilerleyerek, seçtiğiniz giriş yöntemine göre fatura bilgilerinizi doldurabilirsiniz.
 
Son aşama ödeme aşamasıdır. Bu aşamada eğer Kredi kartı, banka kartı ya da EFT/Havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.